Przeznaczenie soli tabletkowej do systemów uzdatniani wody.

Gdzie wykorzystywane są tabletki solne uzdatniające wodę ?

  • Przydomowe urządzenia i stacje uzdatniania wody
  • Przemysłowe stacje uzdatniania wody
  • Myjnie samochodowe
  • Zakłady przemysłowe uzdatniające wodę

Artykuł wyjaśniający: https://pl.wikipedia.org/wiki/Uzdatnianie_wody

W Polsce coraz częściej stosuje się środki uzdatniające. Wykorzystuje się do tego specjalistyczną instalację do zmiękczania wody, w której stosowane są tabletki solne nazywane inaczej solą tabletkową lub solą pastylkowaną.

Nadmierne zużycie środków zmiękczających powoduje twardość wody przez który powstaje m.in. kamień kotłowy, który zmniejsza wydajność procesu grzewczego i znacznie zwiększa zużycie paliwa. Dlatego sól w tabletkach jest produkowane z soli warzonej o zawartości substancji przeciwzbrylającej poniżej 3 mg/kg i nie mają w swoim składzie żadnych zanieczyszczeń mechanicznych.Tabletki oferowane w naszej hurtowni przechowywane są w dobrych warunkach magazynowych.Tabletka jest bezzapachowa, a jej użycie zapewni wodzie doskonałe parametry. Woda jest w  pełni bezpieczna dla zdrowia i gotowa do natychmiastowego użycia.

Właściwości soli w tabletkach

Sól w tabletkach jest środkiem który redukuje stopień twardości wody, w większości składa się z NACI, inaczej zwanym chlorkiem sodu.  W śladowych ilościach możemy znaleźć substancje takie jak żelazo, wapń, siarczyny oraz magnez. Nie może również zabraknąć substancji przeciwzbrylającej E 536Średnica tabletki to 25 mm oraz grubość 12/16 mm, kolor biały,

Zaletami tabletki solnej oferowanej w naszych produktach:

Opieramy się na sprawdzonych producentach: Ciech S.A oraz Solino S.Aktóry zapewniają najlepszą jakość produktów.

– Ochrona instalacji przed kamieniem kotłowym.

– Zmniejszenie ilości osadu w kabinach prysznicowych, na armaturze i płytkach ceramicznych.

– nie powoduje powstawania tzw. złogów solnych, mających wpływ na żywotność i skuteczność urządzeń wykorzystywanych w procesie uzdatniania wody;

– Skuteczne zmiękczanie wody.

– posiada atest producenta i jego rzeczywisty skład (oryginalne opakowania producenta) zawsze będzie zgodny z zawartymi w nim parametrami.

W jakich opakowaniach oferowany jest produkt:

Możliwość zakupienia tabletek solnych w workach po 25 kg układanych na palecie po 40 sztuk lub w workach bigbag. Na zamówienie możemy zorganizować tabletki solne pakowane w mniejszych opakowaniach.

Przejdź do strony aby sprawdzić naszą ofertę : https://solpack24.pl/sklep/?wlfilter=1&filter_waga=1000-kg

0

Witaj w sklepie solpack24

jesteśmy do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00

Jeżeli potrzebujesz pomocy:

Zadzwoń do nas

+48 883 543 778

Napisz wiadomość

shop@solpack24.pl