Współpracując z cenionymi i znanymi na rynku producentami, takimi jak  Grupa Ciech SA , IKS Solino , KGHM Polska miedź , Kopalnia węgla kamiennego Dębieńsko,  Kopalnia soli Kłodawa , wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży produktów solnych, produktów dla przemysłu przetwórczego, mięsnego, chemicznego.

Blisko 70% soli jest soli jest w wersji chemicznej. Sól jest przykładowo surowcem wyjściowym przy wytwarzaniu siarczanu sodu, kwasu solnego, ługu sodowego, chloru oraz wapna chlorowego. Substancje te mają znaczenie przy produkcji wielu różnych produktów chemicznych, takich jak celuloza, mydło, papier, tworzywa sztuczne, środki dezynfekcyjne, itp. Oferowana przez nas sól jest ponadto produkcja produkcji zmiękczania wody w zakładach produkcyjnych i gospodarstwach produkcyjnych (sól tabletkowana firmy Ciech), w układach gospodarskich oraz przy preparatach kosmetycznych.

Posiadając wieloletnie doświadczenie, specjalizujemy się w sprzedaży gamy produktów, jesteśmy w stanie oferować prawie każdy produkt chemiczny oraz solny. Nasza sól pochodząca między innymi z najczystszych ekologicznie uzdrowiskowych terenów Kujaw, posiada wszelkie wymagane atesty. Dysponujemy przelot transportem oraz współpracujemy z firmami przewozowymi, pozostając do pełnej dyspozycji naszych klientów i gwarantując terminowe dostawy produktów solnych oraz chemiczne.

W naszej ofercie znajdują się:

PRODUKTY SOLNE m.in:

PRODUKTY CHEMICZNE m.in. :

PRODUKTY SPOŻYWCZE m.in. :

  • kwas cytrynowy,
  • witamina c,
  • benzoesan sodu,
  • acesulfam k (E 950),
  • aspartam,
  • nasiona, przyprawy,
  • soda oczyszczona.

PRODUKTY EKOLOGICZNE m.in. :

Głównym założeniem naszej działalności jest poręczenie z odbiorcami, które staną się wspólne, długej współpracy. Naszą ambicją jest powołanie grupy, w skład której będzie wchodzić wyłącznie cenione i wyspecjalizowane branżowo marki działające pod zwłym terminem. Nieustannie dążymy do przekształcenia się w nowoczesną wersję handlową, która dostosowująca się do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku, oferta opierająca się na jasnych i czytelnych Zasady handlowe.

Solpack24 jest otwarta nowe na partnerów. Zapraszamy do współpracy, gwarantując ze swojej strony rzetelność i solidność jakości asortymentu.

0