Jednym z najważniejszych składników stosowanych w przemyśle chemicznym oraz spożywczym jest sól. Z pasji do soli oraz jej licznych zastosowań stworzyliśmy przedsiębiorstwo, którego główną misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów solnych oraz chemicznych dla przemysłu. Współpracując z cenionymi i znanymi na rynku producentami, takimi jak Grupa Ciech S.A. , IKS Solino, KGHM Polska miedź, Kopalnia węgla kamiennego Dębieńsko, Kopalnia soli Kłodawa, wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży produktów solnych, produktów dla przemysłu  spożywczego, mięsnego, chemicznego oraz drogowego.

Blisko 70% soli jest wykorzystywana w przemyśle chemicznym. Sól jest przykładowo surowcem wyjściowym przy wytwarzaniu siarczanu sodu, kwasu solnego, ługu sodowego, chloru oraz wapna chlorowego. Substancje te mają istotne znaczenie przy produkcji wielu różnych produktów chemicznych, takich jak celuloza, mydło, papier, tworzywa sztuczne, środki dezynfekcyjne, itp. Oferowana przez nas sól jest ponadto stosowana w procesie zmiękczania wody w zakładach przemysłowych i gospodarstwach domowych (sól tabletkowana firmy Ciech), w układach chłodzenia oraz przy produkcji preparatów kosmetycznych.

Posiadając wieloletnie doświadczenie, specjalizujemy się w sprzedaży dużej gamy produktów, jesteśmy w stanie wyszukać większość produktów chemicznych oraz solnych.  Nasza sól pochodzący między innymi z najczystszych ekologicznie uzdrowiskowych terenów Kujaw, posiada wszelkie wymagane atesty. Dysponujemy własnym transportem oraz współpracujemy z firmami przewozowymi, pozostając do pełnej dyspozycji naszych klientów i gwarantując terminowe dostawy produktów solnych oraz chemicznych.

W naszej ofercie znajdują się :

PRODUKTY SOLNE m.in :

PRODUKTY CHEMICZNE m.in. :

PRODUKTY SPOŻYWCZE m.in. :

  • kwas cytrynowy,
  • witamina c,
  • benzoesan sodu,
  • acesulfam k (E 950),
  • aspartam,
  • nasiona, przyprawy,
  • soda oczyszczona.

PRODUKTY EKOLOGICZNE m.in. :

Głównym założeniem naszej działalności jest stworzenie relacji z odbiorcami, które staną się podstawą wzajemnej, długotrwałej współpracy. Naszą ambicją jest powołanie grupy, w skład której będą wchodzić wyłącznie cenione i wyspecjalizowane branżowo marki działające pod wspólną nazwą. Nieustannie dążymy do przekształcenia się w nowoczesną firmę tradingową, która dostosowując się do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku, zaoferuje swoim kontrahentom satysfakcjonującą współpracę, opierającą się na jasnych i czytelnych zasadach handlowych.

Solpack24 jest otwarta na nowych partnerów. Zapraszamy do współpracy, gwarantując ze swojej strony rzetelność i solidność dostawy najwyższej jakości asortymentu.

0