Jednym z najważniejszych składników stosowanych w przemyśle chemicznym oraz spożywczym jest sól. Z pasji do soli oraz jej licznych zastosowań stworzyliśmy przedsiębiorstwo, którego główną misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów solnych pod szyldem Solpack24. Współpracując z cenionymi i znanymi na rynku producentami, takimi jak Grupa Ciech S.A. czy IKS Solino, wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży soli w workach i tabletkach dla przemysłu spożywczego, mięsnego, chemicznego oraz drogowego.

Blisko 70% soli jest wykorzystywana w przemyśle chemicznym. Sól jest przykładowo surowcem wyjściowym przy wytwarzaniu siarczanu sodu, kwasu solnego, ługu sodowego, chloru oraz wapna chlorowego. Substancje te mają istotne znaczenie przy produkcji wielu różnych produktów chemicznych, takich jak celuloza, mydło, papier, tworzywa sztuczne, środki dezynfekcyjne, itp. Oferowana przez nas sól jest ponadto stosowana w procesie zmiękczania wody w zakładach przemysłowych i gospodarstwach domowych (sól tabletkowana firmy Ciech), w układach chłodzenia oraz przy produkcji preparatów kosmetycznych.

Posiadając wieloletnie doświadczenie, specjalizujemy się w sprzedaży soli drogowej, spożywczej oraz soli do zmiękczaczy wody. Cały nasz asortyment, pochodzący między innymi z najczystszych ekologicznie uzdrowiskowych terenów Kujaw, posiada wszelkie wymagane atesty. Dysponujemy własnym transportem oraz współpracujemy z firmami przewozowymi, pozostając do pełnej dyspozycji naszych klientów i gwarantując terminowe dostawy produktów solnych.

W naszej ofercie znajdują się:

Głównym założeniem naszej działalności jest stworzenie relacji z odbiorcami, które staną się podstawą wzajemnej, długotrwałej współpracy. Naszą ambicją jest powołanie grupy, w skład której będą wchodzić wyłącznie cenione i wyspecjalizowane branżowo marki działające pod wspólną nazwą. Nieustannie dążymy do przekształcenia się w nowoczesną firmę tradingową, która dostosowując się do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku, zaoferuje swoim kontrahentom satysfakcjonującą współpracę, opierającą się na jasnych i czytelnych zasadach handlowych.

Solpack24 jest otwarta na nowych partnerów. Zapraszamy do współpracy, gwarantując ze swojej strony rzetelność i solidność dostawy najwyższej jakości asortymentu.